Faqe Startuese  | Faqe favorite | E Marte, 23 Janar 2018 | Ora: 19:17 (CET)
kerkoni.com
Lidhjet Shpallje falas Lojra
Lidhje Lajme Shpallje Ngarko Foto Lojra Moti
KËRKO: 
 
 
Moti (Temp. Momentale)
MOTI NË FAQËN TUAJ
Radio Player

Shkarkoni:
RealPlayer | Windows Media
 
Këngë të reja
Përkthyes Online
Drejtimi:
Konvertues valutash
Prej:
Në:
 
Shërbimet postare
IPKO
PTK Online
Posta e Shqipërisë
ART - Kosovë
Numratori Telefonik (ALB)
Numratori Telefonik (KOS)
Vodafone AL
AMC Albania
Kosmocell
Galeritë
Faqe Historike-Shkencore
Vegla për faqën tuaj
Kompani të Sigurimeve
Televizionet Shqiptare
Top-Channel
RTK
RTV 21
Koha Vision - KTV
RTV Iliria
Tele-Sport
BBF TV
TV Besa
A1 TV
Vizion Plus
Aktuale Intervista Analiza Kulturë Teknologji
   
Izraeli hedh poshtë mundësinë e helmimit të Arafatit
Daçiq: "Serbia nuk do të sakrifikohet për 10.000 serbë në ve...
Meta: Rajoni është ndarë nga e kaluara e përgjakshme dhe po avanc...
Balkani ka nevojë për pajtim - Konferencë shkencore në Shkup ...
Ministri i Brendshëm Friedrich refuzon azilin për Snowden ...
Vazhdo tek lajmet Aktuale...
SHIKO LIVE TV :: TV OPINION
Radio Shqiptare
Radio Kosova Radio Atdheu Radio Dukagjini
Top Albania Radio Radio Kosova e Lirë Radio Drenasi
Radio 21 Radio Marimanga Radio Besa
Top Iliria Radio Radio Dashuria AudioNur
Radio Focus Radio Dardania Radio Atdheu
Radio Diaspora Radio Vati Plus 2 Radio
    Radio BlueSky    
Media Shqiptare
Telegrafi.com Kosova.com KosovaKosovo
RTK Live Shekulli.com.al Deutsche Welle
Koha Vision KosovaPress Revista Klan
RTV 21 BBC Albanian Zëri Popullit
KOHA Korrieri Lajmet.com
Lajm.info Panorama Gazeta Start
Lajme.net Europa e Lirë Koha Jone
24-Orë Zëri Amerikës SETimes.com
Lajmet BETA Gazeta Ballkani Gazeta 55
Gazeta Express Trepça Presheva
Gazeta Shqip Gazeta Besa Iliria Post
Albeu.com AlkosNews DERVINA
Gazeta Metropol Gazeta Integrimi Gazeta Tema
Lobi Zëri Popullit Kosova Live
Tirana Observer Interneti.eu Radio-Dukagjini
Tirana Times Gazeta Albania Gazeta Rimekembja
Muzikë shqip
TetovaMusic AlbaSky.com AlbaSoul.com
AlbaShare.NET AlbMusicMp3 RiniaShop
Deshirat Albanian Music Muzikpapare.com
Dashuria.com AlbanianMusic.ch DenyMusic
MuzikShqip.us Fajtori.com Jeshil.com
Argetohu Online-KS KengaIme
AlbMp3.org Realiteti.org Informacione MP3
Faqe Biznesi
Biznesi Online Blej.com BiznesiPLUS.com
iTreg.net Shpallje Online Kosova YP
KosovaBIZ.com Shpallje Oferta Suksesi
Forumet shqiptare
AlbForumi.com Forumi Horizont Parajsa Shqiptare
AST Crew AlbForumi.net NewKosova
Forumi Virtual Albanian Denycomputers
Dardania Forum Diskutime Albanian Way2Shop
Rocksonte Forumi Shqiptar Deshirat
Sporti
AlbanianSoccer Sporti Shqiptar Futbolli.com
K.F. Besa F. F. K TifozatKuqeZi.com
AlbInfo SPORT Talentet.com Tifozat.com
NBA UEFA FIFA
FSHF Albania Sport Luan Krasniqi
Chate shqiptare & Shoqërim online
Ulqini Chat DardaniaChat Dashuria Chat
AlbaChat Prizreni Chat Shqipëria Chat
Atdheu Chat Shkupi Chat    
  Shoqërim
Dashuria AlbanianLove Vala900.eu
Puthja.ca ZeriShqiptar.com
Dardhania AlbaStorm    
Humor dhe Barcaleta
Dallavere Barcaleta
Barcoleta.com Foregjia
Xenini Humor
Astrologji (Horoskopi)
Parajsa.com Telegrafi
Panorama Spekter
+2 Radio Agimi
VIP-at Shqiptar
Leonora Jakupi Genta Ismaili Nora Istrefi
Luan Krasniqi Fadil Berisha Tingulli 3nt
Blero Bertan Asllani Ermal Kuqo
Bleona Qereti Sinan Vllasaliu Ibrahim Rugova
Adelina Ismaili Mahmut Ferati Yllka Gashi
Zanfina Ismaili Altuna Sejdiu - TUNA Gili
Ermal Fejzullahu Shpat Kasapi Meda
Albanian IT
Kosova Click Shqiperia Host IPKO.NET
Dashuria Host Albania Online Kosova Host
Abissnet.com.al Ardhmeria NET AlbWEB
Kujtesa.com Rrjeta.net Darda Media
Shqip Soft Parabolla.com Dervina IT
AlbanianW Tolimm CatiDESIGN
PR-Tech Microwebi Cacttus
Komunitete shqiptare
AlbCan.org - Shoqata e Bashkësisë Shqiptaro Kanadeze
AlbStudent - Shoqata e studentëve në Amerikë
Shoqata Shqiptaro-Kanadeze në Edmonton
Rinia.ca - Klubi Shqiptaro-Kanadez RINIA
Shoqata e stundentëve shqiptarë në Hamburg - Gjermani
Komuniteti i studentëve në Norvegji
Shoqata Kosovare 'The Forum' - Prishtinë
Shoqata e studentëve shqiptarë në Milano - Itali
Shoqata e rinisë shqiptare në Austri
Albanian-American National Organization
Institucionet Arsimore
Universiteti Prishtinës Universiteti Tiranës UBT University
AUK Kosovo Universiteti AAB Universiteti ZKM
Gjuha Shqipe Universiteti Dardania Kolegji FAMA
Agjensi Turistike
Kosova Airlines Kosova Reisen Uniontravel-KS
Arbëria Travel Ada Air Kosova Travel
MCM Travel Sultan Travel Iliria Agentur
  Fibula Air Travel   BelleAir   Veneta-Travel
Bisedoni


Shërbime
Shpallje falas Shpallje
Gjej punë të re
Shes / Blej Prona
Shes / Blej Autovetura
Shes / Blej Biznes
Udhëtime
Reklama
StatXPress - Online Counter ServiceDERVINA.COM
Emisione & Seriale
Shkarkime
Shërbim emaili & Hapsirë
Institucionet Qeverisëse
Banka
Fetare
Islamike
  AlbIslam.com
  Mburoja.net
  Vizion Islam
  Klubi Kulturor
  AudioNur
  Din dhe Këshillë
Katolike
  Jezusi.org
  Unë jetoj
  AlbKristian.com
  Jete Studentore
  StudentiShqiptar
Ortodokse
  Na dërgoni lidhjet me faqët ortodokse në webmaster@dervina.com
Numratori telefonikMunsuar nga Shqiperia.com
Lidhje tjera